Loty z Gdańska

Tanie loty z Gdańska - gdzie lecieć?

Lotnisko w Gdańsku oferuje szeroki wybór tanich lotów na północ Europy. Otworem stoją przed nami promocje do Szwecji (Sztokholm), Danii (Kopenhaga), Norwegii (m.in. loty do Oslo, Tromso czy Bergen) oraz na Islandię.

W niskich cenach dolecimy również na Wyspy Brytyjskie, a przede wszystkim do Londynu Stansted i Luton, do Niemiec (Monachium oraz Frankfurt), a także do Holandii (Eindhoven i Amsterdam).

Dzięki polskiemu przewoźnikowi PLL LOT możemy skorzystać natomiast z przelotu na trasie Gdańsk – Warszawa.

Tanie loty z Gdańska - najnowsze okazje

Kopenhaga za 78 zł

od78 zł
07.11-12.11.19
Kopenhaga

Tanie linie lotnicze latające z Gdańska

Przeloty z gdańskiego lotniska oferują tanie linie lotniczeWizzair, Ryanair, easyJet, Norwegian i SAS oraz regularni przewoźnicy – Finnair, KLMLufthansaSWISS i PLL LOT. Loty z portu Gdańsk Rębiechowo wykonują również czartery.

Tanie loty z okolic Gdańska

Niestety mieszkańcy Trójmiasta, którzy nie chcą daleko dojeżdżać na lotnisko są skazani na szukanie tanich lotów w Gdańsku. Najbliższym portem w okolicy jest Bydgoszcz, jednak ta nie oferuje wielu ciekawych promocji.

Ponad 3 godziny jazdy od Pomorza położone są natomiast porty lotnicze w Warszawie oraz Poznań.

 

Jak znaleźć tani lot z Gdańska?

Użyj naszej wyszukiwarki
 

Dojazd na lotnisko Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy

Samochodem: lotnisko w Gdańsku znajduje się przy ulicy Juliusza Słowackiego 200. Centrum Gdańska i Sopotu, a Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy dzieli około 15 kilometrów. Ruszając z Gdyni będziemy mieli do przejechania 25 km.

Autobusem: między lotniskiem, a dworcem głównym w Gdańsku kursują linia dzienne o numerze 210 oraz linia nocna N3. Czas przejazdu to ok. 40 minut. Z Gdańska Wrzeszcz dojedziemy linią 110, a z Sopotu nr 122.

Pociągiem: na lotnisko dotrzemy również pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej, który swoje przystanki posiada na stacjach Gdańsk-Wrzeszcz, Gdynia Główna oraz Gdańsk Główny.

Taksówką: komfortowy dojazd przy kilku osobach zapewni także taksówka lub Uber. Kurs z centrum na lotnisko będzie nas kosztować około 35-50 złotych.

Ocena: