Loty z Poznania

Tanie loty z Poznania - gdzie lecieć?

Lotnisko w Poznaniu oferuje ponad 15 kierunków podróży. Największą popularnością cieszą się tanie loty z Poznania do Rzymu, Londynu Stansted oraz Londynu Luton, Frankfurtu, Monachium i Barcelony. Wiodącym celem podróży są również krajowe przeloty z Poznania do Warszawy narodowym przewoźnikiem PLL LOT.

Tanie loty z Poznania - najnowsze okazje

Tanie loty Rzym

Rzym z Poznania za 368 złotych w sierpniu!

od368 zł
21-28.08.2019
Rzym Ciampino

Linie lotnicze latające z Poznania

Przeloty z poznańskiego lotniska oferują tanie linie lotniczeWizzair, Ryanair, SAS oraz regularni przewoźnicy – Lufthansa i PLL LOT. Loty z portu Poznań Ławica wykonują również czartery.

Tanie loty z okolic Poznania

Mieszkańcy Poznania i okolic nie mogą narzekać na brak tanich lotów. Jeśli nie możesz znaleźć okazji lotniczych na wyloty z Poznania proponujemy szukać również w innych, blisko położonych miastach.

Komfortowy dojazd ze stolicy Wielkopolski mamy na lotniska do Wrocławia, Gdańska, Bydgoszczy, Warszawy i Berlina, które również oferują ciekawe promocje na bilety lotnicze.

Jak znaleźć tani lot z Poznania?

Użyj naszej wyszukiwarki
 

Dojazd na lotnisko Poznań Ławica

Samochodem: lotnisko w Poznaniu znajduje się przy ulicy Bukowskiej 285. W bliskiej odległości od centrum miasta – jest to około 6 kilometrów w kierunku zachodnim. W okolicy lotniska znajduje się kilka płatnych parkingów, na których możemy zostawić auto.

Autobusem: między lotniskiem, a dworcem głównym w Poznaniu kursują linie dzienne o numerach 148, 159, 177 oraz linia nocna 242. Czas przejazdu to ok. 30 minut.

Taksówką: najwygodniejszy dojazd zapewni nam taksówka lub Uber. Kurs z centrum na lotnisko będzie nas kosztować około 30 złotych. Postój taksówek w porcie lotniczym znajdziemy przy wyjściu z hali przylotów.

Ocena: