Loty z Wrocławia

Tanie loty z Wrocławia - gdzie lecieć?

Najpopularniejszymi lotami z Wrocławia są te do Londynu Stansted i Luton, Dublina, East Midlands, Eindhoven, Oslo Torp, Lwowa i Rzymu. Tanio polecimy również do Mediolanu Bergamo, Lizbony, Kijowa oraz Kutaisi. Tradycyjnymi przewoźnikami dotrzemy do Zurichu (SWISS), Paryża (Air France), Amsterdamu (KLM), Frankfurtu i Monachium (Lufthansa), Dusseldorfu (Eurowings) oraz Kopenhagi (SAS) skąd możemy udać się w dalszą podróż, np. do Stanów Zjednoczonych lub Azji.

PLL LOT wykonuje natomiast z Wrocławia przeloty krajowe do Warszawy oraz do Tel Awiwu w Izraelu. Czartery obierają najczęściej kierunek Grecji, Turcji i Hiszpanii.

Tanie loty z Wrocławia - najnowsze okazje

Linie lotnicze latające z Wrocławia

Port Lotniczy Wrocław gości u siebie tanie linie lotniczeWizzair, Ryanair, SAS oraz regularnych przewoźników – Lufthansa, KLM, Air France, Eurowings, SWISS i PLL LOT. Loty z Wrocławia wykonują również czartery.

Wrocław - lotniska w okolicy

Jeśli nie udało się Tobie znaleźć tanich lotów z Wrocławia to nic straconego! Komfortowy dojazd ze stolicy województwa dolnośląskiego mamy na lotniska do Krakowa, Katowic, Poznania, Warszawy i Pragi, które również oferują ciekawe promocje na bilety lotnicze.

Jak znaleźć tani lot z Wrocławia?

Użyj naszej wyszukiwarki
 

Dojazd na lotnisko Wrocław Strachowice

Samochodem: lotnisko we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Granicznej 190. Port położony jest około 8 kilometrów od centrum miasta w kierunku zachodnim. W okolicy lotniska znajduje się kilka płatnych parkingów, na których możemy zostawić auto.

Autobusem: między lotniskiem, a dworcem głównym we Wrocławiu kursują linia dzienna numer 106 oraz nocna 206. Czas przejazdu to ok. 40 minut. Drugą możliwością dojazdu jest bus WRO Airport Express w cenie 10 złotych.

Taksówką: najwygodniejszy dojazd zapewni nam taksówka lub Uber. Kurs z centrum na lotnisko będzie nas kosztować około 35 złotych.

Ocena: