Jeżeli nie widzisz powyższej wyszukiwarki wyłącz AdBlocka lub kliknij tutaj

Tani wynajem auta na wakacje za granicą

Marzysz o samodzielnym wyborze trasy, którą przemierzysz podczas wakacji w innym kraju? Nie chcesz dostosowywać się do sztywnych godzin i grafiku zorganizowanych wycieczek?

Chciałbyś zabawić się w samotnego podróżnika, przemierzającego wybrane trasy niczym pionier? A może chciałbyś podczas takiej podróży spędzić czas ze swoją rodziną, znajomymi, bądź ukochaną osobą? W takim przypadku wypożyczenie auta na wakacje będzie dla Ciebie korzystną opcją. Pomożemy Ci w spełnieniu Twojego życzenia. Dzięki naszym wskazówkom oraz przy pomocy powyższej wyszukiwarki będziesz mógł wypożyczyć samochód, którym przemierzysz samodzielnie zaplanowane trasy i przeżyjesz niesamowitą przygodę zapuszczając się w rejony, których być może nie odwiedził dotąd żaden turysta. Taka forma podróżowania ma niezaprzeczalne zalety. Jeżeli chodzi o czas podróży oraz wybór dostępnych dróg, którymi chciałbyś się przemieszczać, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Wybór odpowiedniego samochodu zależy od zasobności Twojego portfela, jednakże oferta wypożyczalni jest tak ogromna i różnorodna, iż każdy znajdzie coś dla siebie.Tylko kilka kroków dzieli Cię od zrealizowania swojej wizji.

Jak wypożyczyć samochód za granicą?

Wypożyczaniem samochodów poza granicami Polski zajmują się wypożyczalnie, które znajdują się w niemal każdej większej miejscowości, która utrzymuje się z turystyki.

  1. Do zarezerwowania wybranego samochodu potrzebna będzie karta kredytowa lub debetowa, dzięki której opłacisz wynajem auta. Musi być na niej zgromadzona odpowiednia ilość środków, które zostaną zablokowane przez wypożyczalnię jako depozyt.
  2. Po opłaceniu wynajmu prezentujesz w wybranym punkcie kupon, który jest jednocześnie potwierdzeniem opłaty.
  3. Wymagane jest posiadanie ważnego prawa jazdy przez kierowcę, który musi je posiadać od przynajmniej 12 miesięcy (lub w niektórych przypadkach 24).
  4. Wymagane jest okazanie w wypożyczalni dowodu osobistego/paszportu lub innego dowodu tożsamości.

Warto dodać, iż wiele wypożyczalni podaje wymagany wiek kierowcy jako przedział między 21, a 70 lat. Nie znaczy to, że jeżeli Twój wiek mieści się poniżej lub powyżej podanego przedziału, to nie masz możliwości wypożyczenia auta, jednakże najczęściej jest to związane z uiszczeniem dodatkowej opłaty.

Wyszukiwarka wypożyczalni samochodów

Zanim wyruszymy w poszukiwaniu przygód, obiektów zabytkowych bądź zapierających dech w piersiach krajobrazów kraju, który postanowiliśmy wybrać jako cel naszego podróżowania, musimy odnaleźć odpowiednią wypożyczalnię, wybrać auto oraz porównać ceny, aby wybrać ofertę na miarę możliwości naszej kieszeni.

Nasza wyszukiwarka pozwoli Ci dopasować samochód do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki niej będziesz mógł wybrać lokalizację, termin swojej wycieczki samochodowej (czyli daty odbioru oraz zwrotu), a także rodzaj auta. Będziesz mógł porównać ceny oraz liczbę dostępnych w danym miejscu wypożyczalni. Przejrzysta szata graficzna dodatkowo ułatwia przeszukiwanie zasobów, a tym samym dokonanie najkorzystniejszego dla siebie wyboru.

Ocena: