Podróżuj więcej, a płać mniej

Pomagamy na każdym etapie podróży
O nas

Kim jesteśmy?

Portal TanieLotyDo.pl stawia sobie za cel podróżować taniej, a zarazem nie tracić na jakości usługi. Codziennie przeszukujemy systemy linii lotniczych oraz hoteli, aby przedstawić Wam tanie okazje podróżnicze.

Nie sprzedajemy ofert, a wyszukujemy i podpowiadamy te z najlepszym wskaźnikiem ceny do jakości.

Rusz w wymarzoną wyprawę

Inspirujemy

Każdego dnia na naszej stronie pojawiają się ciekawe oferty w każdy zakątek świata. Możesz wybierać między upatrzonym kierunkiem w Azji, Australii czy Ameryce Północnej albo ruszyć w nieznane. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

Tworzymy mnóstwo poradników

Podpowiadamy i radzimy

Zastanawiasz się jak dojechać z lotniska do centrum miasta, gdzie zjeść najlepszą pizze w Rzymie czy jak wjechać na Victoria Peak? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w naszych poradnikach podróżniczych.

Otrzymujesz gotowy plan

Pomagamy zaplanować podróż

Chcesz dopasować plan całego wyjazdu pod siebie, ale nie masz tyle wiedzy lub czasu? Skorzystaj z naszej pomocy. Wyszukamy dla Ciebie przeloty, noclegi, ustalimy plan dzień po dniu czy podpowiemy, gdzie warto zjeść. Bądź przygotowany przez ekspertów!

Jesteśmy z Tobą przez cały czas

Oferujemy pomoc

Twoja podróż nie przebiega tak jak sobie to wyobrażałeś? Spóźniłeś się na samolot lub hotel nie spełnił Twoich wymagań? Wspieramy Cię naszym doświadczeniem na każdym etapie podróży. Nawet jeśli nigdy nie korzystałeś z naszych usług. Po prostu do nas napisz!

Poznawaj świat

Relacjonujemy nasze wyjazdy

Oprócz spędzania wielu godzin na poszukiwaniu okazji również podróżujemy po całym świecie. Każdy z wyjazdów dokładnie opisujemy na naszym blogu. Dzięki nam poznasz najciekawsze atrakcje danego miejsca (nawet te, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku), smaczne knajpki, miejscowe ceny oraz otrzymasz podpowiedzi co warto przeżyć na własnej skórze, a co odpuścić.

Tanie loty

Analizujemy zmiany cen lotów. Wybieramy tylko te okazyjne, których nie da się kupić codziennie.

Organizacja wyjazdów

Plan podróży szyty na miarę.

Tanie noclegi

Wyszukujemy tanie, ale i ekskluzywne noclegi w optymalnym położeniu.

Zniżki

Oferujemy zniżki i rabaty na wybrane usługi.

Tanie auta i transport

Wybieramy najbardziej wartościowe środki transportu w danym miejscu.

Cały świat

Docieramy w każde miejsce na świecie.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Ocena: